Občina Škofja Loka med 16. in 22. septembrom letos že 14. sodeluje v Evropskem tednu mobilnosti, mednarodni iniciativi za spremembo potovalnih navad v človeku in okolju bolj prijazno mobilnost. Namen kampanje je spodbuditi lokalne skupnosti k izvajanju ukrepov in promociji trajnostne mobilnosti ter s tem prispevati k zmanjševanju osebnega motornega prometa. V sklopu tega se bodo v Škofji Loki odvijale različne aktivnosti in dogodki, na katere ste lepo vabljeni.
Vse aktivnosti in dogodki so za obiskovalce brezplačni.